wielkie zdenerwowanie! Arabia Saudyjska pokonała Argentynę 2:1, Messi strzelił Shehri i strzelił gola.

2022-11-22 22:38

22 listopada w pierwszej rundzie grupy C fazy grupowej mistrzostw świata Argentyna zmierzyła się z Arabią Saudyjską. W pierwszej połowie Paredes padł w polu karnym przeciwnika, Messi strzelił punktowo i Argentyna 1:0 Arabia Saudyjska; w drugiej połowie Saleh Shehri wyrównał dla Arabii Saudyjskiej, a dołożył Salim Dosari.

Soccer Jerseys

【Kluczowe wydarzenia w grze】

W 10. minucie Messi wykonał rzut karny, aby oszukać Alovaisa i uderzył lewą nogą. Argentyna 1:0 Arabia Saudyjska.

W 48. minucie Messi dostał piłkę od pomocnika i został odcięty. Arabia Saudyjska uderzyła prosto w pole ataku. Piłka trafiła do Saleha-Shehriego. Zdecydował się uderzyć w bramkę lewą nogą. Piłka minęła dziesięć palców Martineza. Off, Arabia Saudyjska 1:1 Argentyna.

W 54. minucie ofensywa zorganizowana przez Arabię ​​​​Saudyjską została rozbita przez Argentynę. Salim Dosari chwycił miejsce w polu karnym, po czym zrobił unik i strzelił. Martinelli był bezradny, a Arabia Saudyjska 2:1 Argentyna.

Po ośmiu minutach przerwy w drugiej połowie mecz się zakończył, a Argentyna przegrała 1:2 z Arabią Saudyjską.

Messi strzelił rzut karny w fazie otwarcia, ale Arabia Saudyjska strzeliła dwa gole z rzędu po rozpoczęciu drugiej połowy, wyprzedzając wynik. To także pierwsze zwycięstwo azjatyckiej drużyny w tym mundialu!

Team Soccer Uniforms

Junmao Sports zajmuje się produkcją i dostarczaniem koszulek piłkarskich dla drużyn. Wszystkie nasze produkty są projektowane przy użyciu wysokiej jakości tkanin. Klienci mogą korzystać ze wszystkich naszych produktów w różnych rozmiarach, kolorach, wzorach i wzorach zgodnie z ich wymaganiami. Oferujemy naszym klientom nie tylko szeroką gamę koszulek piłkarskich, strojów drużynowych i nowych koszulek piłkarskich, ale możemy również spersonalizować śliniaki piłkarskie, torby, czapki, kurtki przeciwdeszczowe i wiele więcej! Wygodne i wysokiej jakości stroje piłkarskie pozwalają zawodnikom grać na wyższym poziomie w rozgrywkach.

Uzyskaj najnowszą cenę? Odpowiemy najszybciej jak to możliwe (w ciągu 12 godzin)