Wydaje się, że starania Chin o organizację mistrzostw świata w 2026 roku dobiegły końca

2024-09-11 20:00

11 września wiadomości: W drugiej rundzie azjatyckich kwalifikacji do Pucharu Świata, chiński krajowy zespół piłki nożnej został odwrócony 1- 2 przez Arabię Arabię z 10 graczami w domu.

Po dwóch rundach gier, oni strzelili 1 gola i stracili 9 goli, rankingu na dolnym rankingu grupy C .

Dzisiaj, koreańskie media Edaily napisał artykuł, mówiąc że wyzwanie ze strony chińskiego zespołu wydaje się wywarcie wpływu na Puchar Świata 2026 do zakończyło przed harmonogramem, i chiński piłka nożna jest wciąż spada. The media napisali:

Nie odwrócenie nastąpiło. Po przegranej 0-7 z Japonią na wyjeździe, chińska drużyna powróciła na swój domowy kort i została odwrócona przez Audyjczyków Arabia nawet kiedy mieli jeden jeszcze gracz przez długi czas.

Po meczu, wydawało się że niektórzy gracze wylewali łzy na scenie, i krzyki za Iwana zostały wywalone usłyszano w publiczność. chiński piłka nożna wciąż upada.

Pierwsze 20 minut meczu było bardzo płynne dla zespołu chińskiego. W 14 minutie gry , spowodowali an samobójczy gol do wyjęcia 1-0 prowadzenie, i 5 minut później,

przeciwnik gracz Cano został wysłany wyłączony za złośliwą zemstę. W tym czasie, chiński zespół nie tylko prowadzony jedną bramką% 2c ale też miał jeden jeden gracz.

Jednak, kierunek na następnej gry wyglądał jak chińska drużyna była jeden człowiek krótki. Oni ustawili postawę defensywną wczesną, i Arabia Arabia, która była jeden człowiek krótki, rozpoczęła an ofensywną falę,

co było bardzo ironiczne. W końcu, w 39. minucie pierwszej połowy, zespół Saudyjski również wystartował an atak przez kopnięcie rożne aby wyrównać wynik.

W drugiej połowie, chińskiej drużynie nadal nie udało się zagrać przewagi liczbowej chociaż oni prawie zmienili wynik w druga połowa, w ostatnim momencie meczu,

chiński drużyna straciła piłkę ponownie ponieważ z ofensywy rozpoczętej przez przeciwnika's kopnięcie rożne, i w końcu ucierpiał a 1 -2 odwrócenie. Przez 70 minut z całej gry,

chińska drużyna zagrała jeden więcej gracz, ale Arabia Arabia wciąż zdobyła 3 punkty. W dodatku, w wczoraj's gra, the chiński zespół miał w pełnym wymiarze czasu posiadanie wskaźnik 42,7%,

podczas gdy drużyna Audyii, która była jeden człowiek krótki, miała wskaźnik posiadania 57,3%.

Po przegranej 0-7 z Japonią w pierwszej rundzie, chińskiej drużynie, która przegrała oba gry, była na na dolnym miejscu Grupa C wcześnie, zostanie jedynym zespołem w grupie aby przegrać wszystkie gry.

Chociaż rozegrano tylko dwie rundy z 18 , wyzwanie z zespołu chińskiego aby wywrzeć wpływ na Puchar Świata 2026 wydaje się ma zakończył się.

Uzyskaj najnowszą cenę? Odpowiemy najszybciej jak to możliwe (w ciągu 12 godzin)