Historia Lionela Messiego trwa nadal

2023-08-24 17:26

Inter Miami 3:3 Cincinnati (5:4 w karnych): The Herons awansują do finału US Open Cup po KOLEJNYM zwycięstwie po rzutach karnych. Historia Lionela Messiego trwa.

Szał Messiego nadal narastał w środowy wieczór, gdy Inter Miami kontynuował swoją passę pucharową, wygrywając w rzutach karnych.

Inter Miami w sobotni wieczór zdobył swój pierwszy w historii tytuł mistrza w finale Pucharu Ligi, ale zespół Davida Beckhama już myśli o zdobyciu drugiego tytułu

pokonanie FC Cincinnati w ćwierćfinale US Open Cup po rzutach karnych.

Po tym jak Luciano Acosta dał prowadzenie liderom MLS w 18. minucie, Cincinnati z łatwością odskoczyło na prowadzenie 2:0

zanim Brandon Vazquez powiększył przewagę w ósmej minucie drugiej połowy.

Kiedy w 68. minucie odzyskał bramkę po podaniu Messiego, Leonardo Campana dał gościom szansę na utrzymanie się w grze.

Niemniej jednak wydawało się, że zwycięzca Pucharu Świata poniósł pierwszą porażkę, mając na sobie koszulkę Interu Miami.

Jednak od czasu cudu Messiego w Miami nic nie idzie zgodnie z planem, a środa nie była wyjątkiem.

Messi po raz kolejny zainspirował zespół do powrotu do Miami. Argentyńczyk po raz kolejny wykazał się błyskotliwością w ostatniej chwili, podobnie jak w swoim debiucie.

Messi przyjął piłkę na skraju pola karnego w siódmej minucie dogrywki i posłał piękne podanie, które Campana ponownie trafił głową i doprowadziło do dogrywki.

Josef Martnez dał Miami pierwszą przewagę po trzech minutach pierwszej dogrywki, ale Cincinnati wyrównało wynik trzy minuty później po bramce Yuyi Kubo i wymagało rzutów karnych

i druga strzelanina w Miami w ciągu tygodnia.

Pierwsza próba rzutów karnych Miami zakończyła się sukcesem dzięki Messiemu i obie drużyny były niepokonane po czterech rundach.

W przypadku wyżej wymienionych wiadomości Junmao Sports to profesjonalna niestandardowa koszulka piłkarska lub koszykarska, artykuły sportowe, dostawcy sublimowanej odzieży sportowej z Chin. Oferujemy pełną gamę odzieży drużynowej, od strojów bramkarskich po skarpety piłkarskie, masz gwarancję świetnych cen. Nasza usługa pełnej personalizacji obejmuje wysokiej jakości nadruki i hafty na koszulkach piłkarskich na całej odzieży drużynowej i treningowej. Możemy również spersonalizować śliniaki piłkarskie, torby, czapki, kurtki przeciwdeszczowe i wiele więcej!

Eksportujemy nasze produkty do miejsc takich jak Stany Zjednoczone, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Europa, Ameryka Południowa, Australia, Azja Południowo-Wschodnia, Afryka, Oceania, kraje Bliskiego Wschodu, Azja Wschodnia i inne kraje rozwinięte w piłce nożnej, a także utrzymujemy długoterminowe i dobre stosunki współpracy z wieloma znanymi na całym świecie markami sportowymi. Jesteśmy zaliczani do grona producentów, eksporterów i dostawców hurtowych mundurów drużynowych z Chin.

Uzyskaj najnowszą cenę? Odpowiemy najszybciej jak to możliwe (w ciągu 12 godzin)